Technologie pro bohatší život

Nevěříte moderním technologiím a máte pocit, že vašemu životu nemohou přinést nic nového? Tak to zkuste pro začátek alespoň s chytrým osvětlením philips hue a uvidíte, jak bude váš svět najednou příjemnější. Na pohodlí si člověk zvykne rychle a rychle si na něj zvyknete i vy – stačí pustit si ho do života.

žárovky v ledu

A o co vlastně konkrétně jde? Jde o to, že osvětlení u vás v domě anebo třeba i ve firmě, můžete ovládat pohodlně, na dálku, s pomocí vašeho chytrého telefonu. Ať už jde o velká stropní světla, o zabudovaná bodová světla či o stolní svítidla, můžete je všechny bez rozdílu na dálku rozsvítit, zhasnout, anebo třeba tlumit. A to nejen v případě, kdy se nacházíte uvnitř domu, ale třeba i v situaci, kdy jste úplně na jiném místě, klidně i v jiném městě či státě.

Na první pohled vám snad může připadat, že něco takového doma ani nepotřebujete, protože jste zvyklí obcházet dům po svých a ovládat světla ručně s pomocí vypínače. Nicméně v životě nastává mnoho situací, kdy se vám něco podobného může velice hodit – třeba když budete chtít na dálku vpustit do domu někoho, kdo nemá klíče, což může být kdokoli od běžné návštěvy až po poslíčka s poštou.

technologie

Pokud si pořídíte moderní chytré technologie, budete takto na dálku moci odemknout svůj dům, rozsvítit, uvařit, zapnout topení anebo zrevidovat zásobu potravin ve vaší lednici. I vaše lednice může být natolik chytrá, že objedná nákup sama, aniž byste se museli obtěžovat sledováním zásob vašich potravin a obíháním obchodů.

K čemu to všechno je?Třeba pro to, aby vám zůstalo mnohem více času na odpočinek a radost ze života. A to za to jistě stojí! Když za vás banality vyřeší stroje, tak vy budete moci řešit to, co je opravdu důležité, anebo ještě lépe nebudete muset řešit vůbec nic, takže si sestavíte svůj den přesně podle vašich představ, jak ho máte rádi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup