ALCATEL model IDOL 4 a POP 4


Alcatel IDOL 4:
·         Tento mobilní telefon se řadí ke špičce takzvané střední třídy, i když mnohými parametry tuto třídu převyšuje.
·         Na první pohled je velmi elegantní a na jeho výrobu byly použity prémiové materiály. Smartphone z obou stran obepíná sklo vsazené do tenkého kovového rámečku, což působí velmi moderním a zajímavým vzhledem.
·         Přední straně pak dominuje kvalitní 5,2“ IPD display s Full HD rozlišením.
·         Výkon zajišťuje osmijádrový procesor Snapdragon 617, doplnění o 3 GB operační paměti.
blondýna s mobilem
·         Velmi povedený a pochvalu si zaslouží i 13 Mpx fotoaparát s dvou tónovou LED diodou pro přirozenější barvy fotografií.
·         Za zmínku stojí také speciální tlačítko BOOM, kterému lze přiřadit jednu z mnoha funkcí podle Vašich požadavků.
·         Telefon je osazen dvojicí hlasitých reproduktorů o nepřekonatelném výkonu 3,6 W s prostorovým zvukem.
·         Součástí jsou brýle pro virtuální realitu, značková sluchátka JBL, zadní průhledný kryt a ochranná folie na display.
 
Alcatel POP 4:
·         Cenově dostupný mobil v nižší třídě pod 100 Eur.
·         Určen pro děti a mládež, kteří u telefonu hledají hlavně kvalitní fotoaparát a zajímavý designe v tenkém těle.
·         Je vybaven 5“ displejem s HD rozlišením, s velmi kvalitními barvami a velkým pozorovacím úhlem. To umožňuje IPS panel, který v této cenové kategorii nebývá standardem.
·         Velmi vysokou rychlost telefonu zajišťuje čistý operační systém Android 6.0 s čtyř jádrovým procesorem a 1 GB operační paměti.
·         8 Mpx fotoaparát s vysokou světelností f/2.0 při focení za šera je velkým služebníkem. Přední fotoaparát pro pořizování hlavně selfíček je 5 Mpx a je vybaven přisvětlovací diodou.
·         Ve výbavě tohoto mobilního telefonu nechybí ani LTE modul pro připojení k nejrychlejšímu mobilnímu internetu a slot pro dvě SIM karty.
 žena s mobilem
Pokud tedy chcete vyměnit svého miláčka a nechcete investovat závratné částky, pak tento model splňuje základní běžné požadavky každého uživatele. Navíc levnější verzí můžete vybavit i své děti například do školy.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nezařazené