Betonový plot v Pardubicích s dlouhou životností a s minimálními požadavky na údržbu

Když se budete rozhodovat, jaké oplocení pozemku zvolíte s ohledem do budoucna a na poměry, které ve vaší oblasti panují, budete pravděpodobně zvažovat mezi řešením s výhledem do okolního prostředí, anebo takové, co výhledu naopak brání a vytváří spíše dostatečné zázemí.

plot z betonu

V tom druhém případě půjde o nějaké zdivo, pevné, neprůhledné, dostatečně vysoké a spolehlivé, pokud možno bezúdržbové a s dlouhou životností. U výstavby zdiva je vždy otázkou, jak náročné to bude z hlediska časového i finančního, a zda je možné si poradit sami nebo využít stavbu na klíč.

betonový plot

Rádi bychom vám nabídli řešení, s nímž jste se již možná ve svém okolí setkali. Jde o betonové ploty Pardubice, kompaktní stavbu ve formě stavebnice, která se sestavuje systémem suchého zdění bez malty a lepidel, a která nevyžaduje tak náročnou přípravnou fázi, jak to bývá u zdí z kamenů či z cihel.

Co vám betonový plot přinese

Méně starostí – nebudete muset hloubit tak rozsáhlý výkop, jak tomu bývá u kamenných zdí, tady stačí jen vykopat otvory pro sloupky v dvoumetrových rozestupech, podobně jak tomu bývá u ocelových trubek pro drátěné pletivo. Oplocení nebude vyžadovat v podstatě žádnou údržbu, jen bude vhodné občas konstrukci očistit vodou od prachu a nánosů mechu. Nebudete muset plot natírat ani penetrovat ochrannými prostředky.

Desky jsou těžké – to je snad jediná nevýhoda betonových plotů, jejich hmotnost je zhruba 70 kg, takže to vyžaduje fyzickou kondici, nějakého zdatného pomocníka k ruce, anebo vhodné mechanizační prostředky. Anebo využít nabídku výstavby oplocení na klíč, se zárukou na prováděnou práci.

Soukromí a ochranu před prachem, hlukem a větrem – vlastní soukromí a klid, s minimálními rušivými vlivy, jako je hluk z ulice a prach rozvířený ze silnice projíždějícími automobily, se dnes vyvažuje zlatem. Bláznivá doba plná stresu doléhá na každého z nás a zabezpečit se proti tomu znamená zkvalitnit a prodloužit si život.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup