Hrajeme si na koberci

Také rádi hrajete s přáteli společenské hry, nebo společně vytváříte nějaká výtvarná díla? Někteří lidé si nedovedou představit, že by provozovali svou zábavnou činnost někde jinde. Koberec je totiž prostředí pro takovéto činnosti ideální, je tu teplo, povrch vláken je měkký a příjemný na dotek, a je to také dostatečně velký prostor, větší, než na psacím stole.

Na koberec si snadno rozložíte hrací plán i větších her a můžete se k němu posadit ze všech stran, a budete-li unaveni sezením v tureckém sedu nebo na bobku, stačí ulehnout na bok nebo na záda a řádně se tu protáhnout.

srolovaný koberec

Koberce jsou také velmi vděčným prostředím pro pracovní činnost. Někteří lidé tu dovedou trávit dlouhé hodiny s notebookem, mohou si tu vystřihovat tkaninu pro šití na šicím stroji podle střihu, a lépe se tu provádí i různé kancelářské práce, kde je zapotřebí nahlížet do různých šanonů s dokumenty. Máte na podlaze větší přehled, než na stole, a to vám také urychlí a zkvalitní samotný pracovní proces.

perské koberce

Koberec je také ideálním prostředím pro konzumaci potravin. Už jste někdy zkoušeli nabídnout vašim přátelům, kteří k vám přijdou na návštěvu, občerstvení na podlaze? Posadíte se do kruhu, doprostřed položíte podnosy s obloženými chlebíčky či jednohubkami a vznikne tím zajímavé rozpoložení, kdy na sebe dobře vidíte, a můžete spolu lépe konverzovat, než u konferenčního stolku, kdy jste natěsnáni v jedné lajně nebo do pravého úhlu vůči přímému pohledu.

Zabraňte Faux pas včas

Pozvání k svačině nebo k hraní her na koberci je však podmíněno tím, že bude koberec čistý a voňavý. V ideálním případě to můžete provést tehdy, je-li koberec právě zakoupený a nově položený, tehdy máte jistotu, že nebude zapáchat a nebude ani pokrytý skvrnami a prachem. Časem se však i při klasickém vysávání vysavačem koberec zašpiní a to je vhodná chvíle vyhledat kontakt Wismont-cisteni.cz na firmu čištění koberců, která si s kobercem poradí na profesionální úrovni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup