Odemčete svůj nový domov


Postavit dům na zelené louce je náročné. Je potřeba zasíťovat pozemek – tedy přivést na něj vodu, elektřinu a plyn, je potřeba se napojit na kanalizaci, a to už samo o sobě je velká suma, kterou budete muset zaplatit. Právě proto, že jsou v dnešní době stavby tak drahé, se snaží mnoho lidí ušetřit tím, že si dům chtějí postavit svépomocí. Jenže to znamená téměř všechen volný čas strávený na stavbě, velké psychické i fyzické vypětí a to nevydrží každý vztah.

I když by se mohlo zdát že základy jsou to nejhorší, je to naopak dodělávání hrubé stavby. U základové desky je vidět že jdou práce celkem rychle a za pár týdnů už bude deska připravená k dalším pracím, kdežto vnitřní prostory postupují pomalu. Založit první řadu cihel není snadné a většina lidí si stejně na spoustu prací musí volat odborníky. Z toho důvodu je lepší nechat si postavit dům firmou. Stavba domu na klíč je jednodušší, rychlejší a hlavně může být levnější, tedy pokud si vyberete nás.

nový bungalov

Naše domy stojí po celé republice. Stavíme hlavně bungalovy, ale v naší nabídce typových projektů je daleko více domů než byste řekli. Postavit vám můžeme třeba moderní kostku s rovnou střechou, pokud budete chtít. Jak stavba probíhá? Vyberete si projekt a jakmile je vydané stavební povolení, můžeme začít stavět. Výhodou u nás je, že všechny naše projekty stavíme jako zděné domy i dřevostavby.
Stavební povolení vám můžeme vyřídit my.

stavba domu

V případě že by se vám žádný náš projekt nelíbil, je možné vám připravit projekt přesně pro vás a nebo upravit některý z těch stávajících. Děláme maximum pro to, aby naši klienti byli spokojení. Předali jsme již spousty domů, které si můžete prohlédnout i na našem webu. Najdete tam i recenze od našich klientů, které vám potvrdí, že stavět s námi byl skvělý nápad. Domy totiž dodáváme v termínu, takže stěhovat se budete tak jak budete potřebovat.