Tenisky aneb nesmrtelný hit!

Tenisky jsou zkrátka tenisky a to i ty neposlušné, jak se o nich zpívá v jedné písničce. Dávno minuly doby, kdy se jednalo pouze o sportovní obuv. Tenisky – neklesající na popularitě, ba naopak! Dokonce průzkumem bylo zjištěno, že až tři čtvrtiny populace nosí tenisky pro každenní činnosti, jako do práce či do školy. Tenisky se těší své přízni nejen u mladší generace. V dnešní době jsou tenisky zkrátka akceptovatelné a přijatelné i jako součást společenského oděvu.
tenisky s potiskem
 
Proč právě tenisky?
 
Jsou nesmrtelným módním trendem. Ideální obuv nejen na procházku či pro volný čas. Letošní módní hit jsou bílé tenisky. Zatímco aktuální módní styl se každý rok mění, tak tenisky zůstávají, jen dochází k obměnám co se týče barevného i designového provedení. Tenisky nikdy neomrzí a nikdy nevyjdou z módy!
 teniska v písku
Univerzálnost
 
Benefitem je jejich využitelnost. Jedná se o unisex obuv. Nositelné jsou jak ke kalhotům, k sukni,  k šatům, zejména v kombinaci s populárními maxi šaty, jsou top doplňkem outfitu. Klasická volba tenisek k riflím a tričku, nikdy neomrzí a nevyjde ze způsobu oblékání. Vzhledem k tomu, že na trhu je rozsáhlý výběr tenisek, ať už se špičkou či mající dhalenou patu, na klínku apod., jsou tak oblíbené i u majitelek kostýmků. Jejich variabilita je vskutku velmi pestrá. K dostání jsou i tenisky bez tkaniček. Zkrátka trh je neustále zahrnován teniskami, které prochází inovací.
 
Pozitiva
 
·         komfortní řešení pro celodenní nošení,
·         kombinace kvality a pohodlí,
·         eliminace rizika, že v nich není možno chodit jako v případě bot na vysokém podpatku,
·         neničíte si v nich nohy ani záda,
·         obsáhlý výběr materiálu – látka, kůže, semiš apod.,
·         jsou elegantní.
 pár tenisek
 
 Tenisky aneb co dodat…

Náleží mezi nejoblíbenější obuv. Jsou fenoménem přetrvávajícím téměř po staletí. Ve Spojených státech amerických byly sportovním doplňkem. Pro svá pozitiva se staly oblíbené u známých osobností jako byla například Audrey Hepburn či dokonce rodina prezidenta Kennedyho. Jmenovaní byli majiteli tenisek Keds, později tento název získal počeštěný výraz na „kecky“.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup