Bazén můžete mít i vy

Máte dům nebo chalupu se zahradou, a v létě v ní rádi trávíte s rodinou a přáteli téměř veškerý volný čas? Máte rádi grilování a zábavu, rodinné oslavy pod širým nebem, ale ke štěstí vám něco chybí? To něco může být bazén. Mít k dispozici kdykoliv místo pro koupání a zchlazení se v horkých letních dnech je doslova k nezaplacení. Máme pro vás levné bazény Bazenygluc.cz, které ale netrpí sníženou kvalitou kvůli nižší ceně.

Naše bazény jsou kvalitní, protože každý kus kontrolujeme velmi pečlivě, zda nedošlo při výrobě k nějaké vadě. Dodáváme zákazníkům jen prvotřídní zboží, se kterým budou nadmíru spokojeni. Bazény jsou vyrobeny z tvrdého a odolného plastu s UV filtrem.

bazén u domu

Náš e-shop obsahuje všechny dostupné bazény, které můžete u sebe doma mít. U každého kusu uvidíte požadovaný tvar, zda má schody, a kompletní technické informace. U všech uvidíte, co je v ceně, a samozřejmě je zde uvedeno, co si můžete přikoupit jako nadstandardní příslušenství. Všechny bazény dodáváme s montáží. Bojíte se, že svůj vysněný bazén nezískáte ještě před zahájením sezony? Nemusíte mít žádné obavy, máme dostatek bazénů na skladě, a díky tomu můžete mít svůj vysněný bazén k dispozici už před zahájením léta se vším všudy.

Montáž je samozřejmostí
Bazén vám samozřejmě odborně namontujeme. Opravdu se nestane, že bychom vám jej složili na zahradu, abyste se na něj mohli jen dívat.

moderní bazén

Chcete velký nebo menší?
Aby si u nás mohlo vybrat co nejvíce zákazníků, máme v nabídce velké bazény, i ty menší. Chápeme, že každý má jiné prostorové možnosti, a proto chceme nabídnout bazén každému, kdo jej chce.
Potřebujete něco z doplňkového prodeje? Nabízíme například žebříky, tepelné výměníy, filtrace nebo třeba protiproud. Tyto doplňky udělají z vašeho bazénu luxusní koupání, které si budete užívat od jara až do podzimu. Samozřejmostí je servis, rádi vám bazén opravíme nebo poradíme, co váš bazén potřebuje.