Dovolená v ČR mezi duchy

V každém kraji České republiky najdete několik míst, která stojí za to prozkoumat. Hlavně v případě, že vás přitahuje tajemno, paranormální jevy a práce s energiemi. Ne jinak je tomu také v Karlovarském kraji. Najdete zde místo, které je velice silným zdrojem pozitivní energie. Je to zřícenina hradu Andělská hora. Také si můžete užít paranormálních aktivit v místě bývalého penzionu Nimrod. Na hradu Lokti, je zase negativní energie. A nedaleko odtud se můžete pokusit objevit Skřítky. To je docela zajímavý program na prázdninovou dovolenou, co říkáte?

Prázdninové cesty jsou nevyzpytatelné

Andělskou horu zařaďte až na poslední místo svého putování. Vyrovnáte tak v sobě nával negativní energie, která na vás působila z předchozích míst. Skalky skřítků, jsou zase turistickou zajímavostí, které je vhodné navštívit i s malými dětmi. Můžete jim u nich vyprávět legendu o tom, jak hodní Skřítkové měli dohodu s místními sedláky a ochraňovali jejich úrodu. Sedlákům se však přestalo chtít Skřítkům za jejich služby platit, tak vzali nohy na ramena a odstěhovali se kamsi do Krušných hor. Měli s sebou poklady z celé oblasti, hromady zlata a drahého kamení. Dosvědčil to převozník, kterému se za odměnu na chvíli zjevili.

Zajíc umí vystrašit, ale je to jen zajíc

Penzion Nimrod, tedy když ještě před nedávnem sál, je z jiného těsta. To, co se v něm dělo by vydalo na slušný horor. Penzion Nimrod, měl zajímavou historii. Fungoval jako turistické ubytovací zařízení, měl být zázemím pro Mariánsko-horský filmový festival. Po válce se stal léčeným zařízením, nejdřív pro raněné ve válce pak pro děti.

Hosté si však často stěžovali na zvláštní věci. Poklesy teploty, výskyt záhadných osob. Některé děti si zde samy povídaly a přitom evidentně někomu odpovídali na různé otázky. Samovznícení v některých místech, přesouvání předmětů, třískání dveří na chodbách, kde nikdo nebyl. Dodnes odtud psychotronici přicházejí se zajímavými zjištěními. A zmíněný hrad Loket? Opět negativní energie, pramenící z mnoha utrpení ve zdejším žaláři.