Hypotéka bez doložení příjmu vám jistě udělá radost

V bance vás odmítli kvůli vašemu nízkému příjmu? Tak nezoufejte a zkuste to někde jinde, ideálně s nebankovní hypotékou bez doložení příjmu. Je totiž dost dobře možné, že váš příjem není ve skutečnosti tak malý, jak si bankovní úředníci myslí.

kufr peněz

Vážně to tak může být. To, co bankovní úředníci mohou považovat za nízký příjem, může být ve skutečnosti solidní suma peněz, ze které vy sami dokážete pokrýt veškeré potřeby vaší domácnosti, a ještě navíc něco ušetříte. A z takových peněz pak můžete klidně splácet svou půjčku.

Vlastně to není žádná výjimka. V současnosti platí přísná pravidla pro přidělování hypoték, kdy musíte mít k dispozici nemalou spoluúčast, a ještě ke všemu vám v bance uznají jen čtyřicet procent vašich příjmů jako částku, kterou maximálně měsíčně uspoříte. Jenže problém je v tom, že mnoho lidí to má jinak – mnoho lidí ze svého příjmu zkrátka ušetří mnohem více peněz, než jen zmíněných čtyřicet procent.

mince

Nicméně hypotéka bez dokládání příjmu https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu/ ani zdaleka neznamená, že by nikdo neřešil, kolik peněz vyděláváte a jaké jsou vaše celkové příjmy. Každý poskytovatel půjček má navíc zákonnou povinnost ověřit, zda budete schopni své závazky splácet. Jde pouze o odlišný přístup k tomu, co je to nízký příjem. To, co banka může považovat za nízký příjem, může naopak nebankovní společnost považovat za příjem dostatečný k tomu, abyste z něj ušetřili dost peněz na splátky.

Takže neváhejte a kontaktujte spolehlivou nebankovní společnost, kde si můžete sjednat hypotéku bez dokládání příjmu. Jakmile si vše nezávazně ověříte a necháte si zpracovat návrh řešení vaší finanční situace, tak se až poté rozhodnete, zda pro vás bude mít taková hypotéka smysl a zda o ni budete mít zájem.
Jistě uvidíte, že se vám to vyplatí a dostanete přesně to, co hledáte – dostatek peněz, které budete posléze schopni bez potíží splácet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup