RMC systémy


Patříte mezi podnikatele, a chcete pro svoji firmu jen to nejlepší, co jí můžete dát, aby se to obrátilo ve váš prospěch ve formě zisků a velkých obratů? Pokud vlastníte vozový park a pokud vlastníte další stroje a chtěli byste sledovat některé parametry, tak vám představujeme RMC systém , díky kterému snadno budete všechno předvídat a budete si moci dát pozor na to, aby s vámi někdo třeba neměl úmysly takové, že vás okrade. Hodně zaměstnanců, kteří mají firemní auto, využívají své osobní záležitosti k tomu, aby použili firemní auto a projeli vás benzín či naftu. Tohle jsou věci, které se prostě stávají, a nemůžete to ohlídat, pokud nebudete mít v autě zabudovanou GPS lokaci, a to vám zajistí, že budete vědět a mít přehled a zaměstnanec to bude vědět a bude pod kontrolou.

technologie

Vyhodnocení
Tento systém vám nabízí administrativní činnost ve formě celkového vyhodnocení všech provozních parametrů za měsíc den a rok nebo nějaké vámi zvolené období. A hlavně také automaticky zobrazí knihu jíst, která vám podá všichni reporty i ve formátu XLS či v PDF.
Můžete nás klidně kontaktovat a my vám vše dopodrobna vysvětlíme. Máme několik slavných klientů, kteří využívají našich služeb. Využívá se zhruba na 6 000 strojích a vozidlech. Reference jsou velmi pozitivní. Tohle všechno se dá využít jak na osobní vozidla, tak i na nákladní vozidla, jízdní styl, lokomotivy, zemědělské stroje, vážení v lopatě, šichtovací systém, vysokozdvižné vozíky, stavební stroje, komunální techniku či aplikaci pro řidiče.

zoufaloast

Sledujte palivo

Palivo je položka, na které můžete ušetřit opravdu hodně peněz, když se budete soustředit na to, abyste sledovali spotřebu a mohli na to zareagovat. Vaše stavební stroje, spotřebují opravdu hodně paliva při práci a také vozidla, kterými jezdí vaši zaměstnanci. Potřebují opravdu hodně benzínu. Je důležité se nad tím zamyslet a udělat všechna opatření k tomu, abyste nad tím měli přehled.