Seriály pro teenagery

Seriálů je na světě mnoho, stejně tak jejich žánrů, různých dalších zpracování a podobně. Můžete je sledovat po večerech, oblíbit si je a sledovat je následně během dne. Avšak nezanedbejte i přípravy do školy nebo do práce, jelikož by to nemuselo dopadnout nejlépe. Dnes si však představíme seriály pro mladé, kterési oblíbí nejvíce teenageři, objevují se v seriálu a sledujete typický život takového člověka
 
čtyři kamarádky
SKAM
Původně seriál, který přišel z Norska, až se dočkal hned několik zpracování, od německého, přes francouzské, až po americké. Jedná se o skupinu děvčat, které prožívají různé komplikované příběhy a dostávají se do zajímavých situací. Hlavních postav je 5 a v každé sérii hraje hlavní roli jedna z dívek. Díky jejich rozdílné povaze, vzhledu a stylu, si jistě oblíbíte alespoň jednu z nich. Také jistě oceníte jejich styl oblékání, který je opravdu moderní a velice přitažlivý.
 
Skins
Skupina teenageru, v sérii je každý díl opět věnován především jedné postavě. Jejich osudy se mění, stejně tak generace po sériích, přestože na sebe víceméně navazují. Jistě některé konce nebudete čekat, možná z nich nebudete příliš nadšení, ale celý seriál vás jistě zaujme. Teenageři v prostředí plného drog, alkoholu, oslav a pohlavního styku. I ve škole.
 mládež na schodech
Euforie
Nový seriál od HBO GO, který vypráví především o jedné osobě jménem Rue. Ta již od mala žila s psychickou poruchou, později začala užívat drogy. Setkává se s Jules, která bydlí v rozvedené rodině s otcem. Na začátku se schází s mužem, který není však ve skutečnosti jen jednorázovou postavou. Seriál opět sleduje několik dospívajících, ovšem oproti ostatním seriálům má více morální dopad na sledujícího. Kdybychom porovnali všechny seriály, SKAM bude spíše taková pohádka, Skins o životě chuligánů a Euforie o dopadech našeho chování během dospívání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup