Elektrický pohon pro větší pohodlí aneb není všem sportům konec

  Cyklistika neodmyslitelně patří k nejoblíbenějším nejen letním sportovním aktivitám. Někdo je jejím účastníkem příležitostně, někdo pravidelně, jiný zase závodně. Je to opravdu víceúčelové vyžití pro celé rodiny i pro jednotlivce. Hlavně je to krásný způsob jak zůstat v dobré tělesné kondici.
  V dnešní době je možné si pořídit opravdu dobré kolo, které Vám usnadní zdolání horského terénu, nebo které bude sloužit jako běžný dopravní prostředek například při dojíždění do práce. Není úplně pro Vás? Pokud máte rádi cyklistiku, ale nemáte tak dobrou kondici, nebo se jen neradi potíte, je zde nádherné řešení v podobě elektokola. Díky elektrokolu si budete moci užívat krásných chvil v přírodě nebo ve městě aniž byste se nadměrně unavili.
jízdní kolo s košíkem
  Elektrokolo nemá příliš rozdílné požadavky na údržbu oproti klasickému kolu. Je samozřejmě několik bodů, na které je třeba si dat pozor.
A) Rozhodně není dobré jezdit v bahně nebo velkých kalužích.
B) Je třeba nezapomenout elektokolo dobíjet, jinak se promění v klasické, těžké kolo.
C) Je potřeba nechávat kolo někde, kde nezmokne.
kola na silnici

Také při výběru elektrokola je spoustu kritérii, které by bylo dobré před koupí promyslet.
Například:
1) Kam plánujete nejčastěji jezdit?
Zda to budou spíše delší cyklovýlety, nebo převážení nákupu, jízda do práce, nebo bude sloužit pro vožení děti.
2) Jaké nejvyšší rychlosti byste chtěli aby elektrokolo dosáhlo?
Dle možné dosažené rychlosti jsou dva druhy elektrokol. Buď do cca 25 km/h nebo až do 45 km/h. Samo sebou vyšší rychlost nese se sebou i potřebu více se chránit a i případnou potřebu speciálního řidičského průkazu.
3)Kolik chcete ujet na jedno nabití?
Je to asi nejdůležitější faktor pro volbu správného a vhodného elektrokola. Proto si to pořádně promyslete.
4) Umístění motoru a volba baterie.
  Zde je nejlepší si nechat poradit přímo u odborníků na prodejně. Budou zde hrát důležitou roli již zmíněné předchozí body.
Pokud už to máte všechno promyšlené, zbývá ještě CENA.  Byť je to strašák, není to tak hrozné. Pokud byste si chtěli pořídit dobré \‘ obyčejné kolo\‘, také by to nestálo pár korun.
dětská kola
  Pokud jste se opravdu pro takové kolo rozhodli, je zde i možnost si ho vyzkoušet v rámci testovací jízdy. A to je na vybírání asi ta nejzábavnější část. Nenechte se odradit skeptickými recenzemi. Je to perfektní volba, která je nejen ekologická, ale i nadčasová. Využije ji každý, a to od studenta po ředitele.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nezařazené