Kabelky psaníčka mají svoji eleganci

Na běžné nošení si většina žen oblíbila velké a prostorné kabelky, do kterých se co nejvíce vejde a nemusí se přemýšlet, kam se všechny věci mají naskládat. Všechny provedené modely jsou uzpůsobeny tak, že buď mají řemínek, nebo delší ucha, díky kterým se dá kabelka přehodit přes rameno a do prázdné ruky se vejde třeba taška s nákupem. Ovšem nesmí se stát samozřejmostí, že do naší objemné kabelky si začne rodina ukládat svoje věci, aby je nemuseli nosit. To pak je lepší pouvažovat o menších modelech. Ještě že je takový výběr. Oproti běžnému nošení potřebujeme ještě daleko menší provedení, takzvané kabelky psaníčka, které se hodí na různé společenské akce a také vůbec nevadí jich mít doma pár druhů. Kožené provedení, lesklé, třpytivé nebo jinak dekorativně upravené. Záleží pak na celkovém outfitu, který budeme mít na sobě.
stejný tvar kabelek

Nejnovější trendy

Psaníčko se dá běžně nosit na dva způsoby, buď lehce přes rameno, nebo jen tak pouze do ruky. Hodně záleží na tom, jak nám to nejvíce bude vyhovovat.
Jemný styl – pokud chceme vytvořit jemnou stylizaci, tak nám pravděpodobně budou vyhovovat spíše z kůže a je jedno, zdali lícové nebo lakované. Výhodou existuje nabídka i v různém barevném provedení, proto se dají pěkně sladit s celkovým vzhledem.
růžová kabelka
Odvážný styl – zde se uplatní psaníčka lesklá, zdobená, krajková, třpytivá. Ovšem na plesy a různé společenské večírky se tento styl hodí.
Uvnitř není moc místa, ale na druhou stranu nepotřebujeme žádný velký prostor, aby si z nás ostatní neudělali nosiče. Takže pouze malý pudr, rtěnku, peníze, kapesníček a klíče, to úplně stačí. Navíc psaníčko se většinou neodkládá, pokud nám ho během tance nepohlídá zodpovědná osoba, takže ho budeme mít stále u sebe. Zapínání je také různě provedené, takže můžeme mít na zip, magnet nebo velmi elegantní je provedení s rámečkem se zapínáním. Většina se prodává s odnímatelným řetízkem, tudíž zde skutečně záleží jen na nás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup